Трансфер из аэропорта Анталия в Ulupinar

Мы гарантируем вам экономичное, безопасное и комфортное путешествие по пути в аэропорт или к месту отдыха.

Hizmet almak istedinizğiniz şehiri belirtlemisiniz

Alış noktası belirtlemisiniz

Популярные маршруты трансфера Ulupinar

Наши автомобили для бронирования трансфера Ulupinar

Ulupinar


Ulupınar, Türkiye'nin Antalya ilinde Kemer ilçe merkezine 30 kilometre uzaklıkta bulunan bir köydür. Sonsuz ateşi ile bilinen Olimpos Vadisi Milli Parkı'nın eteklerindedir. Özellikle dikkat çeken alanlar, sık ormanlar ve suların yüksekte kayalardan fışkırdığı ve bir şelaleye indiği (bölgeye adını veren; Türkçe su kaynağı anlamına gelen pınar) bir nehrin kaynağıdır. Kemer'den Finike'ye ve Kumluca'ya giden yolun aksında yer alan köyün yakınında nehir boyunca konumlanmış birçok lokanta var ve bunlar nehirden alabalık ve daha çeşitli yemekler sunuyor.
 
Ulupınar, Çıralı'da yaşayan yerlilerin çoğunun doğup büyüdüğü köydür. Çıralı-Ulupınar arası araçla 8-10 km arasında değişmektedir. Ulupınar köyü adını doğal kaynak suları ile almıştır. Temiz, berrak, buz gibi suyu olmasına rağmen Çıralı ve bölgedeki birkaç köyün içme suyu ile buluşmaktadır. Ulupınar iki kelimenin birleşimidir. (büyük) büyük dev anlamına gelir, (bahar) sade berrak kaynak suyu anlamına gelir. Her iki kelimenin birleşiminden büyük berrak kaynak suyu anlamına gelen ulupınar adı oluşmuştur.
 
Önceden planlanmış bir seyahatiniz varsa, tatil taksinizi bizimle önceden sipariş edebilirsiniz Arama sonuçlarını kullanın, listeden havalimanı taksi rezervasyon hizmetini ve istediğiniz araç tipini seçin ve online rezervasyon yapın. Rezervasyon anında son taksi fiyatını sabitleyin ve ihtiyacınız olabilecek tüm ekstraları ekleyin, ardından sorunsuz tatil transferinin tadını çıkarın! Şoförümüz sizi Ulupınar içindeki herhangi bir adreste karşılama işaretiyle karşılayacaktır.

трансфер в отели Ulupinar